12 poorts din-box

25,00

Artikelnummer: LM-SPDIN12PLA Categorie:

Exclusief platen, nog adapters

Beschrijving

• Box met DIN-rail glasvezelterminals
• Compatibel met DIN-rail, ideaal voor de industrie
• Gebruikt voor de distributie en aansluiting van glasvezelterminals
voor verschillende soorten netwerksystemen
• Kleine box geschikt voor de distributie van terminals in kleine
ruimtes
• Capaciteit van 12 SC simplex-poorten, inclusief adapter plaat
• Inclusief 12-vezel blauwe cassette
• Gemaakt van aluminium, afgewerkt in beige

 

Plaats Interieur
Materiaal Alluminum
Kleur Beige
Afmetingen bij benadering 133 x 136.6 x 35 mm
Gewicht bij benadering 0.28 kg
Modulaire plaat 1 modulaire plaat
Inclusief SC Simplex/LC Duplex
Adapter capaciteit 12 ports
Cassette capaciteit 1 Inbegrepen

 

Extra informatie

Adapters type

SC/PC/OM1, SC/PC/OM2, SC/PC/OM3, SC/PC/OM4, SC/UPC/OS2, SC/APC/OS2

Aantal adapters

6 adapters, 12 adapters