1U Patchpaneel + Adapters + cassettes + pigtails Maximale capaciteit 24 duplex adapters

Vanaf: 70,00

SC/PC/OM1
SC/PC/OM2
SC/PC/OM3
SC/PC/OM4
SC/UPC/OS2
SC/APC/OS2
6 adapters
12 adapters
24 adapters
Wissen
Artikelnummer: N/B Categorie:

Maximale capaciteit 24 duplex adapters

Extra informatie

Adapters type

SC/PC/OM1, SC/PC/OM2, SC/PC/OM3, SC/PC/OM4, SC/UPC/OS2, SC/APC/OS2

Color

aqua, beige, blue, gray, green, violet

Aantal adapters

6 adapters, 12 adapters, 24 adapters