1U Patchpaneel + Adapters + cassettes + pigtails Maximale capaciteit 24 Simplex adapters

Vanaf: 45,00

Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorie:

24-E1U-SC / LC Patchpaneel SC simplex
+ Adapters + cassettes + pigtails
Maximale capaciteit 24 Simplex adapters

Extra informatie

Adapters type

SC/PC/OM1, SC/PC/OM2, SC/PC/OM3, SC/PC/OM4, SC/UPC/OS2, SC/APC/OS2

Color

aqua, beige, blue, green, violet

Aantal adapters

6 adapters, 12 adapters, 24 adapters