Gearmeerde kabel · Diëlectrische Unitube · HDPE

Vanaf: 0,65 /m

G652.D
Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , Tags: ,

Beschrijving

Optische kabel · Exterieur · Diëlectrisch Versterkte Unitube · HDPE · Class Fca

Applicaties
• Exterieur
• Ducts

Karakteristieken
• Diëlectrische kabel
• Kabel Unitube
• Diëlectrisch gearmeerd
• Anti-knaagdier
• UV resistent
• Water blokkerende elementen
• Makkelijk strippen
• Ripcord
• Kleine diameter
• HDPE mantel

 

Vezel Buffer (μm) Demping (dB / km)
MM SM
850nm 1300nm 1310nm 1550nm
G652.D 250 ≤0.36 ≤0.22

 

Vezel Totaal van de vezels Vezel per tube Diameter exterieur [mm] Gewicht [Kg/Km] Spanning [N]
G652.D 6 6 6.0 32 1000
12 12 6.5 35 1000
24 24 6.8 40 1000

Gebruiks temperatuur [ᴼC]
-30 ~ +70 °C

Notitie: Waarden enkel voor referentie doeleinden

 

Standaarden
• IEC 60794-1-2
• ITU-T G.652.D

Extra informatie

Vezeltype

G652.D

Aantal vezels

6 fibres, 12 fibres, 24 fibres

Norme

Standards
• IEC 60794-1-2
• ITU-T G.652.D