Gearmeerde kabel · Metalen unitube

Vanaf: 0,90

OM1
OM2
OM3
OM4
G652.D
Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , Tags: ,

Beschrijving

Optische kabel · Int/Ext · Staal Versterkte Unitube · LSZH · Class Fca

 

Applicaties
• Interieur/Exterieur
• Ducts

Karakteristieken
• Staal Versterkt
• Anti-knaagdier
• UV resistent
• Laterale sterkte-elementen
• Water blokkerende elementen
• Kleine diameter
• LSZH mantel

 

Fibers Buffer (μm) Demping (dB / km)
MM SM
850nm 1300nm 1310nm 1550nm
OM1 250 ≤3.5 ≤1.5
OM2 250 ≤3.0 ≤1.0
OM3 250 ≤3.0 ≤1.0
OM4 250 ≤3.0 ≤1.0
G652.D 250 ≤0.36 ≤0.22

 

Kabel Totaal van de vezels Vezel per tube Diameter exterieur [mm] Gewicht [Kg/Km] Spanning [N]
Unitubo 6 6 9.3 ±0.5 115 1500
12 12 9.3 ±0.5 115 1500
24 24 10.2 ±0.5 135 1500

Gebruiks temperatuur [ᴼC]
Unitubo: -30 ~ +60 °C

Notitie: Waarden enkel voor referentie doeleinden

 

Standaarden
• IEC 60794-1-2
• ITU-T G.651.1
• ITU-T G.652.D

Extra informatie

Vezeltype

OM1, OM2, OM3, OM4, G652.D

Aantal vezels

6 fibres, 12 fibres, 24 fibres

Norme

Standards
• IEC 60794-1-2
• ITU-T G.651.1
• ITU-T G.652.D