Gemixte kabel Micromodule Aerial · Duct · Exterieur

Vanaf: 0,75 /m

G652.D
6 fibres
12 fibres
24 fibres
36 fibres
48 fibres
72 fibres
96 fibres
144 fibres
Wissen


Certificate

Beschrijving

Optische kabel · Exterieur · Micromodule Aerial-Duct · HDPE · Class Fca · Conform XPC

Exterior

Gemixte kabel Micromodule Aerial Duct Exterieur

Applicaties
• Exterieur
• Ducts
• Aerial

Karakteristieken
• Diëlectrische kabel
• Optische kabel Micromodule
• HDPE mantel
• Loose tube, slank en flexibel
• Loose tube, gemakkelijke strip ped
• Kabel Multitube vanaf 12 vezels
• Zelf ondersteunend
• Span van 60m

 

 

Vezel Buffer (µm)  Demping (dB / km)
SM
1310nm 1383nm 1550nm 1625nm
G652.D 250 ≤0.36 ≤ 0.36 ≤0.22

 

Vezel Totaal van de vezels Vezels per tube Diameter exterieur  [mm] Gewicht [Kg/Km] Spanning [N]
SM G652.D 6 6 7.5 47 987
12 12 7.5 47 987
24 12 8.0 55 1115
36 12 8.4 60 1260
48 12 8.8 60 1260
72 12 10.2 80 1680
96 12 11.6 90 1890
144 12 11.6 95 1995
288 12 14.0 135 2835

Gebruiks temperatuur
-40 ~ 70 °C
-30 ~ 60 °C
*Notitie: Waarden enkel voor referentie doeleinden

 

Standaarden
• IEC 60794-1-1
• IEC 60794-1-2
• ITU-T G.652.D
• XP C 93-850-3-25

Extra informatie

Vezeltype

G652.D

Aantal vezels

6 fibres, 12 fibres, 24 fibres, 36 fibres, 48 fibres, 72 fibres, 96 fibres, 144 fibres