Kabel · Gearmeerde Metalen multitube

1,70 /m

G652.D
Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , Tags: ,

Beschrijving

Optische kabel · Int/Ext · Staal Versterkte multitube · LSZH · Class Fca

Applicaties
• Interieur/Exterieur
• Ducts

Karakteristieken
• Staal Versterkt
• Anti-knaagdier
• UV resistent
• Laterale sterkte-elementen
• Water blokkerende elementen
• Kleine diameter
• LSZH mantel

 

 

Fibers Buffer (μm) Attenuation (dB/Km)
MM SM
850nm 1300nm 1310nm 1550nm
G652.D 250 ≤0.36 ≤0.22

 

Cable Fiber count Fibers per tube Outside diameter [mm] Weight [Kg/Km] Tensile [N]
Multitubo 48 12 11.1 108 2000

Gebruiks temperatuur [ᴼC]
Multitube: -40 ~ +70 °C

Notitie: Waarden enkel voor referentie doeleinden

 

Standaarden
• IEC 60794-1-2
• ITU-T G.652.D

Extra informatie

Afmetingen Niet beschikbaar
Vezeltype

G652.D

Aantal vezels

48 fibres

Norme

Standards
• IEC 60794-1-2
• ITU-T G.652.D