Microkabel Unitube · Blaasbare Vezel

Vanaf: 0,25 /m

G657.A1
Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , Tag:

Beschrijving

Optische kabel · Exterieur · SM G657.A1 · Microkabel Unitube · HDPE · Class Fca

Applicaties
• Exterieur
• Microduct
• Blaasbare vezel

 

Karakteristieken
• Kleine diameter
• HDPE mantel
• Makkelijk strippen
• Microkabel
• Diëlectrische kabel

 

Vezel Buffer (μm) Demping (dB / km)
SM
1310nm 1383nm 1550nm 1625nm
G657.A1 250 ≤0.36 ≤0.34 ≤0.22 ≤0.23

 

Vezel Totaal van de vezels Vezel per tube Diameter exterieur [mm] Gewicht [Kg/Km] Spanning [N]
G.657.A1 4 4 2.0 3.4 10 (1 min)
12 12 2.5 5 50 (1 min)
24 24 2.7 7 50 (1 min)

Gebruiks temperatuur [ᴼC]
-20 ~ +60 °C

Notitie: Waarden enkel voor referentie doeleinden

 

Standaarden
• IEC 60794-1-2
• IEC 60794-5-10
• ITU-T G.657.A1

Extra informatie

Vezeltype

G657.A1

Aantal vezels

4 fibres, 12 fibres, 24 fibres

Norme

Standards
• IEC 60794-1-2
• IEC 60794-5-10
• ITU-T G.657.A1