Optische kabel Interieur · Duplex

Vanaf: 0,25 /m

OM1
OM2
OM3
OM4
G652.D
Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , Tag:

Beschrijving

Optische kabel · Interieur · Duplex · Duplex · LSZH

Applicaties
• Interieur
• Ducts
• Kabel voor het produceren van patchkabels

Karakteristieken
• Diameter 2mm en 3mm
• LSZH mantel
• Makkelijk strippen
• Diëlectrisch

 

Vezel Buffer (µm) Demping (dB / km)
MM SM
850nm 1300nm 1310nm 1550nm
OM1 900 ≤ 3.5 ≤ 1.5
OM2 900 ≤ 3.0 ≤ 1.0
OM3 900 ≤ 3.0 ≤ 1.0
OM4 900 ≤ 3.0 ≤ 1.0
G.652.D 900 ≤ 0.40 ≤ 0.30

 

Kabel Totaal van de vezels Diameter exterieur [mm] Spanning [N]
Dúplex 2 2.0 / 3.0 80/120 

Gebruiks temperatuur [ᴼC]
-20 ~ +60 °C

Notitie: Waarden enkel voor referentie doeleinden

 

Standaarden
• IEC 60794-1-2
• IEC 60332-1
• ITU-T G.652.D
• ITU-T G.651

Extra informatie

Vezeltype

OM1, OM2, OM3, OM4, G652.D

Diameter

2mm, 3mm

Norme

Standards
• IEC 60794-1-2
• IEC 60332-1
• ITU-T G.652.D
• ITU-T G.651