Optische kabel Micromodule · Aerial-duct multitube

Vanaf: 0,75 /m

G652.D
G657.A2
Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , Tag:

Beschrijving

Optische kabel · Exterieur · SM G657.A2 · Micromodule Aerial-Duct · HDPE · Class Fca

Applicaties
• Exterieur
• Ducts
• Aerial

Karakteristieken
• Diëlectrische kabel
• Kabel Multitube vanaf 12 vezels
• Span van 60m
• UV resistent
• Kleine diameter
• HDPE mantel
• Zelf ondersteunend
• Loose tube, slank en flexibel
• Loose tube, gemakkelijke strippen

 

Vezel Buffer (µm) Demping (dB / km)
SM
1310nm 1383nm 1550nm 1625nm
G652.D 250 ≤0.36 ≤0.22
G657.A2 250 ≤0.36 ≤0.35 ≤0.22 ≤0.23

 

Vezel Totaal van de vezels Vezel per tube Diameter exterieur [mm] Gewicht [Kg/Km] Spanning [N]
SM G652.D

G657.A2

6 6 7.0±0.5 38 800
12 12 7.0±0.5 38 800
24 12 7.5±0.5 43 1200
36 12 8.0±0.5 48 1200
48 12 9.0±0.5 64 2000
72 12 10.0±0.5 75 2200
96 12 10.0±0.5 84 2500
144 12 12.0±0.8 108 2500
288 12 14.5±0.8 155 2700

Gebruiks temperatuur [ᴼC]
-40~+70 °C
Notitie: Waarden enkel voor referentie doeleinden

 

Standaarden
• IEC 60794-1-2
• ITU-T G.652.D
• ITU-T G.657.A2

Extra informatie

Aantal vezels

6 fibres, 12 fibres, 24 fibres, 36 fibres, 48 fibres, 72 fibres, 96 fibres, 144 fibres, 288 fibres

Vezeltype

G652.D, G657.A2

Norme

Standards
• IEC 60794-1-2
• ITU-T G.652.D
• ITU-T G.657.A2