Optische Kabel Micromodule · Duct Multitube · Interieur

Vanaf: 0,55 /m

G652.D
G657.A2
Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorieën: , Tag:

Beschrijving

Optische kabel · Interieur · SM G652.D · Micromodule Duct · LSZH · Class Dca

Applicaties
• Indoor
• Ducts

 

Karakteristieken
• Kleine diameter
• Diëlectrische kabel
• Kabel Multitube vanaf 12 vezels
• Laterale stertkte-elementen GFRP
• Water blokkerende elementen
• Loose tube, slank en flexibel
• Loose tube, gemakkelijk strippen
• LSZH mantel

 

 

Vezel Buffer (μm) Demping (dB / km)
SM
1310nm 1383nm 1550nm 1625nm
G652.D 250 ≤0.36 ≤0.22
G657.A2 ≤0.36 ≤0.35 ≤0.22 ≤0.23

 

Vezel Totaal van de vezels Vezel per tube Diameter exterieur [mm] Gewicht [Kg/Km] Spanning [N]
G652.D

G657.A2

6 6 6.0±0.5 30 600
12 12 6.0±0.5 30 600
24 12 6.5±0.5 37 600
36 12 7.0±0.5 40 600
48 12 7.5±0.5 47 600
72 12 9.5±0.5 74 600
96 12 9.5±0.5 78 600
144 12 11.0±0.5 100 1000
288 12 14.5±0.5 150 1500

Gebruiks temperatuur [ᴼC]
-40~+70 °C

Notitie: Waarden enkel voor referentie doeleinden

 

Standaarden
• IEC 60794-1-2
• ITU-T G.652.D
• ITU-T G.657.A2
• EN 50575

Extra informatie

Vezeltype

G652.D, G657.A2

Aantal vezels

6 fibres, 12 fibres, 24 fibres, 36 fibres, 48 fibres, 72 fibres, 96 fibres, 144 fibres

Norme

Standards
• IEC 60794-1-2
• ITU-T G.652.D
• ITU-T G.657.A2
• EN 50575