Patch panel · 1U Economic · 24 Ports · SC Duplex · Equipped

Vanaf: 40,00

SC/PC/OM1
SC/PC/OM2
SC/PC/OM3
SC/PC/OM4
SC/UPC/OS2
SC/APC/OS2
6 adapters
12 adapters
24 adapters
Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorie:

24-E1U-24SCD Patch Panel for SC Duplex
+ Adapters + accessories
Maximum of 24 duplex adapters

Extra informatie

Adapters type

SC/PC/OM1, SC/PC/OM2, SC/PC/OM3, SC/PC/OM4, SC/UPC/OS2, SC/APC/OS2

Aantal adapters

6 adapters, 12 adapters, 24 adapters