Patchpaneel 2U + Adapters + accessoires Maximale capaciteit 48 simplex adapters

Vanaf: 70,00

Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorie:

48-E2U-SC / LC Patchpaneel simplex
+ Adapters + accessoires
Maximale capaciteit 48 simplex adapters

Extra informatie

Adapters type

SC/PC/OM1, SC/PC/OM2, SC/PC/OM3, SC/PC/OM4, SC/UPC/OS2, SC/APC/OS2

Color

aqua, beige, blue, green, violet

Aantal adapters

24 adapters, 36 adapters, 48 adapters