Patchpaneel 4U + Adapters + accessoires Maximale capaciteit 72 duplex adpaters

Vanaf: 180,00

SC/PC/OM1
SC/PC/OM2
SC/PC/OM3
SC/PC/OM4
SC/UPC/OS2
SC/APC/OS2
24 adapters
48 adapters
72 adapters
Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorie:

144-4U Patchpaneel + 12 modulaire platen SC duplex
+ Adapters + accessoires
Maximale capaciteit 72 duplex adpaters

Extra informatie

Adapters type

SC/PC/OM1, SC/PC/OM2, SC/PC/OM3, SC/PC/OM4, SC/UPC/OS2, SC/APC/OS2

Aantal adapters

24 adapters, 48 adapters, 72 adapters