Patchpaneel 4U + Adapters + accessoires Maximale capaciteit 96 Simplex adapters

Vanaf: 180,00

SC/PC/OM1
SC/PC/OM2
SC/PC/OM3
SC/PC/OM4
SC/UPC/OS2
SC/APC/OS2
48 adapters
72 adapters
96 adapters
Wissen
Artikelnummer: N/B Categorie:

144-4U Patchpaneel + 12 modulaire platen SC simplex
+ Adapters + accessoires
Maximale capaciteit 96 Simplex adapters


Descargar ficha técnica

Extra informatie

Adapters type

SC/PC/OM1, SC/PC/OM2, SC/PC/OM3, SC/PC/OM4, SC/UPC/OS2, SC/APC/OS2

Aantal adapters

48 adapters, 72 adapters, 96 adapters