Wandkast, 6 poorts SC + Adapters + accessoires

Vanaf: 25,00

Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorie:

* Verkrijgbaar met ST-, FC-, LC-adapters

Beschrijving

 

Plaats Interieur
Materiaal Gewalst staal
Kleur Zwart
Afmetingen bij benadering 179.8 x 178 x 39.5 mm
Gewicht bij benadering 1.05 kg
Modulaire plaat 1 Modulaire plaat in horizontaal::
• SC Simplex / LC Duplex
• SC Duplex
• FC / ST Simplex
Adapter capaciteit • 6 poorten • 8 poorten • 12 poorten
Cassette capaciteit 1 x LM-1701 ó 1 x LM-CHH12

Extra informatie

Adapters type

SC/PC/OM1, SC/PC/OM2, SC/PC/OM3, SC/PC/OM4, SC/UPC/OS2, SC/APC/OS2

Aantal adapters

3 adapters, 6 adapters, 12 adapters